Logo IASU

 

Історія сучасної незалежної України зазнала багато гірких моментів. Але найтяжчий період наша держава переживає саме зараз. Втрата частини території, військовий конфлікт на сході, що супроводжується тисячами смертей, руйнуваннями цілих міст, занепадом економіки, – усе це неабияк підірвало і без того слабке тіло молодої країни. 

Але разом із випробуваннями даються і сили на їх подолання. Однією з наймогутніших сил нашого часу є волонтерський рух. Саме завдяки «бійцям тилового фронту» країна отримала надію на майбутнє.

«Міжнародна Асоціація Підтримки України» - благодійний фонд, головна мета якого полягає у доброчинній діяльності в інтересах суспільства чи окремих категорій осіб; пошук шляхів розвитку медицини, освіти та науки, мистецтва й культури та інших сфер української соціальної системи. 

Наше завдання – надання допомоги представникам незахищених верств населення: пораненим учасникам АТО, біженцям, інвалідам, сиротам, малозабезпеченим, безробітнім та іншим людям, які опинились у важкому становищі. 

Найбільше наш Благодійний Фонд проявив себе у підтримці медичних закладів України. Починаючи з моменту створення у 2014 р., наша доброчинна асоціація змогла забезпечити медустанови, які цього найбільше потребували, обладнанням на понад 60 млн. грн.

Особливою увагою організації користуються військові, котрі боролися за незалежність держави на східних кордонах. Тому що саме їм ми завдячуємо можливістю жити під мирним небом. На сьогоднішній день, більше двохсот поранених вояків вже змогли отримати якісне лікування та реабілітацію в провідних вітчизняних та зарубіжних клініках. 

"Міжнародна Асоціація Підтримки України" докладає максимум зусиль, щоб бійці разом із родинами якнайшвидше забули про пекло війни й перенесені страждання і відчули смак повноцінного життя. Для цих цілей ми започаткували програми родинної реабілітації.

Також ми пам'ятаємо і про родини героїв, котрим прийшлося віддати власне життя у боротьбі за українську державність. Звісно, втрати ці непоправні, але ми намагаємось щонайбільше полегшити життя сім’ям і дітям загиблих, забезпечуючи їм гідну підтримку.

“Міжнародна Асоціація Підтримки України” сприяє розвитку культури, через підтримку реалізації програм національно-культурного розвитку, доступові всіх верств населення, особливо малозабезпечених, до культурних цінностей та художньої творчості. 

Велика перемога складається з маленьких перемог. І поряд з іншими доброчинними організаціями, ми намагаємось внести свою частку у розбудову процвітаючої і сильної держави. І результати нашої діяльності свідчать по те, що ми на правильному шляху.

Наш благодійний фонд й надалі буде докладати максимум зусиль для поліпшення життя українського народу, надаючи консультаційну, фінансову та гуманітарну допомогу всім, хто цього потребує.